Home

FC Dynamo Klein Gent Beervelde

speelkalender alle ploegen per Weekend

Vrijdag 27 maart 2015:

 

Reserven om 20u00 F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde - Laarne-Kalken 4-1

 

Zaterdag 28 maart 2015:

 

U7 om 09u30 Zaffelare - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

U8 B om 11u00 Heusden - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

U8 A om 10u00 F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde - KFCO. Gent

U9 om 10u30 FC. Destelbergen - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

U11 om 11u00 F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde - Zevergem

U12 om 10u30 HO. Kalken - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

U13 om 10u00 F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde - FC. Destelbergen

U15 om 14u00 SK. Oostakker - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde 5-0 FF

U21 om 15u00 Verrebroek - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde 1-0

 

Zondag 29 maart 2015:

 

Zondagsreserven om 10u00 F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde - Laarne-Kalken

4 Pr. B om 15u00 SK. Overmere - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

4 pr. E om 15u00 F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde - Baasrode

 

_______________________________________________________________

Zaterdag 04 april 2015:

U8 tornooi van 11u00 tot 15u30 op VC. Zwijnaarde

 

Maandag 06 april 2015:

 

U12 tornooi van 09u00 tot 12u30 op Vinderhoute

U13 tornooi van 13u30 tot 16u00 op Vinderhoute

Woensdag 08 april 2015:

 

U13 om 18u30 Eksaarde - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

Zaterdag 11 april 2015:

 

U7 om 09u30 F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde - Heusden

U8 B om 09u30 F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde - Vinderhoute

U8 A om 11u30 KVE. Drongen - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

U9 om 10u30 HO. Kalken - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

U11 om 15u00 KAA. Gent - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

U12 om 10u00 FC. Destelbergen - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

U13 om 13u30 KVV. Zelzate - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

U15 om 14u00 F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde - WB. Sint Niklaas

U21 om 12u00 Kallo - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

Reserven om 15u00 SK. Overmere - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

 

Zondag 12 april 2015:

 

Zondagsreserven om 10u00 SK. Overmere - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

4 Pr. B om 15u00 F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde - Nazareth-Eke B

4 Pr. E om 15u00 Hoogeinde - F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde

 

_______________________________________________________________

Trainingen Jeugd 

 

U6: woensdag van 17u45 tot 18u45 

U7 : woensdag ( 18u – 19u15 ) & vrijdag ( 18u – 19u15)

U8 : maandag ( 18u – 19u15 ) & woensdag ( 18u – 19u15)

U9 : maandag ( 18u – 19u15 ) & woensdag ( 18u – 19u15)

U10 en U11 woensdag (17u30 - 19u00) & vrijdag (17u30 - 18u30)

U12 : maandag ( 18u15 – 19u30 ) & woensdag ( 18u15 – 19u30)

U13 maandag ( 18u – 19u15) & woensdag ( 18u00 – 19u15)

U15 : maandag ( 18u – 19u15) & woensdag ( 18u00 – 19u15)

Terugbetaling lidgeld sportclub via ziekenfonds  

Onder het moto 'wie regelmatig sport wordt minder snel ziek'!

 

Betalen de meeste ziekenfondsen een gedeelte van het lidgeld voor een erkende sportclub terug.

 

De terugbetaling kan variëren van 10€ Tot 35€, afhankelijk van ziekenfonds en voorwaarden.

 Voor meer informatie; contacteer uw ziekenfonds.

 

 Ze zal dandoor de club ingevuld zullen worden.

 

 Nadien bezorgt u het ingevulde en ondertekende formulier aan uw ziekenfonds.

My Company, 4578 Marmora Road,

Glasgow D04 89GR

Tel : 123-456-7890

E-mail: support@eusinpro.net